O blogu

This is just a short excerpt for the about page.

Romantyczny.pl powstał z miłości. Jestem naprawdę, totalnie i głęboko zakochana w pozytywnych emocjach, pięknych rzeczach i mojej rodzinie.

Uwielbiam śluby, wesela i przyjęcia. Głęboko wierzę, że nie ma jedynego, właściwego sposobu na organizację tego wyjątkowego dnia. Dobrze jest nagiąć zasady, zignorować trendy, aby ten dzień symbolizował Waszą miłość i opowiadał tę jedną, jedyną w swoim rodzaju historię dwojga kochających się ludzi. Ze względu na moją pracę organizowałam sporo wydarzeń dla firm i osób indywidualnych, w tym również ślubów, dlatego mogę podzielić się też praktycznymi radami jak ułatwić sobie to zadania.

A mój własny ślub? No cóż, był wyjątkowy 🙂 Majowy, kameralny i pełen obłędnie pachnących bzów.

Ślub jest zwieńczeniem pewnego etapu i zarazem początkiem nowego. Nauczyłam się, że o relację musimy dbać przez cały czas z taką samą uwagą, z jaką robiliśmy to w dniu, kiedy zaczęliśmy być razem. To, że jesteśmy małżeństwem lub parą z długim stażem, nie oznacza, że związek będzie rozwijał się sam. Dlatego na blogu znajdziecie artykuły na temat relacji damsko-męskich i wskazówki, które pozwolą Wam spojrzeć z nowej perspektywy na wspólne życie.

Zawsze staram się, aby moja rodzina była dla mnie najwyższym priorytetem, bez względu na to, co przynosi życie. Jednak czy na pewno mój mąż jest na czele listy tych priorytetów? Jest przecież nasz syn, dom, praca itd. Bywa więc, że nasz związek trafia do przegródki „ważne, ale nie pilne”. Jeśli w Twoim związku bywa podobnie, to zapraszam – wybierz tematy i rady, które najlepiej pasują do Ciebie. I niech to będzie ważne i pilne.

Mam nadzieję, że Romantyczny.pl będzie dla Was autentyczną inspiracją i zachęci Was do kształtowania każdego dnia – tego wyjątkowego i tego codziennego – w taki sposób, aby przynosił miłość i szczęście.